Sonte

Tags

, ,

poezi dashurie 2013Sonte,
Iu afrova nje femre,
Dhe e pershendeta,
E putha,
E perqafova,
Ngaqe mu duk sikur ngjasonte me ty…

Sonte,
Kerkova nje qetesi te thelle,
Ne shikimet e saj,
Prita nje fjale nga e kaluara… Continue reading

Advertisements